Menu
Vergaderen

Review TIP: Vergaderarrangement op de Veluwe

vergaderen op de veluwe

Op deze inspirerende vergaderlocatie op de Veluwe ligt op slechts 15 autominuten rijden van Arnhem en Apeldoorn. Het park biedt alle ingredi├źnten voor een succesvol en inspirerend vergaderarrangement op de Veluwe. Of u nu een zakelijke bijeenkomst, een workshop of een conferentie plant, alles is mogelijk om deze locatie. Hieronder leest u de inhoud van het arrangement en hoe uw voorgangers dit vergaderarrangement op de Veluwe hebben ervaren.

Bij dit 32-uurs Vergaderarrangement op de Veluwe is inbegrepen:

  • 2 Dagdelen plenaire zaalhuur
  • 1x Een 3-gangen diner om de dag goed af te sluiten
  • Beide dagen onbeperkt: koffie en thee tijdens de bijeenkomst
  • 2x Een uitgebreid lunchbuffet
  • Beide dagen onbeperkt: water, snoepjes en koekjes tijdens de bijeenkomst
  • Beide dagen een frisdrankje in de middag geserveerd met een warme snack
  • 1 Overnachting in een Finse Chalet
  • 1x Een heerlijk ontbijtbuffet
  • Beide dagen gebruik van een flip-over of whiteboard en beamer
  • Toegang tot het gratis Wi-Fi netwerk

Review: “Fijne training gehad en dit had vooral te maken met de geweldige locatie. Fijne zaal en alles wat nodig is voor een training was aanwezig. Heerlijk geslapen en de luxe blokhutten. De maaltijden waren verrukkelijk en de bediening ontzettend behulpzaam en vriendelijk. We voelden ons echt verwend met alle lekkernijen tussendoor. Kortom ..we gaan hier zeker weer naartoe. Met de groep voor een training maar ook priv├ę met de familie voor een weekendje!”

Ik help u graag verder met het organiseren van uw vergaderbijeenkomst op deze vergaderlocatie op de Veluwe.

Wilt u naast vergaderen ook teambuildingactiviteiten organiseren? Bekijk dan ook dit vergaderarrangement op de Veluwe met Teambuilding!

Met vriendelijke groet,
Jet Reijmer
Businessbookers.nl
Mail: reserveringen@businessbookers.nl
Tel: 088-5405850