Menu
Vergaderen

Redactie tip: 2-dagen vergaderen aan de kust van Noordwijk

Vergaderen in een 4-sterren hotel direct gelegen aan het strand van Noordwijk! Deze vergaderlocatie ligt in de directe nabijheid van steden als Amsterdam, Leiden en Den Haag. Een ideale locatie voor een training, presentatie en vergadering. De locatie beschikt over 10 multifunctionele zalen. De zalen bieden talloze mogelijkheden wat betreft opstelling en technische faciliteiten en zijn zeer geschikt voor het houden van een bijeenkomst.

Teambuilden aan de kust
Wilt u de teamgeest versterken en het nuttige met het aangename combineren, denk dan eens aan een teambuildingssessie als break van uw vergaderarrangement. Wij bieden u samen met onze partners diverse mogelijkheden. Zo kunt u bij ons schermen, schilderen, koken, salsa dansen, een wijnproeverij doen en nog veel meer. Informeer voor prijzen en mogelijkheden.

Dit vergaderarrangement is inclusief:

 • Zaalhuur plenaire zaal
 • Koffie en thee tijdens het ontvangst
 • Koffie en thee met gesorteerde roomboter koekjes gedurende de bijeenkomst
 • De ‘Viennoiserie’ in de morgen en de Energy Break in de middag; een buffet met koffie/thee, sappen en versnaperingen
 • Notitieblokjes, vulpotloden, mints
 • Flip-over
 • Beamer of overheadprojector met een scherm
 • Wireless internet
 • Uitgebreid ontbijtbuffet
 • 2x een uitgebreid lunchbuffet met koude en warme gerechten (inclusief koffie, thee, zuiveldranken en jus d’orange)
 • 3-gangen keuze diner
 • Overnachting in een comfortabele hotelkamer

Voor meer informatie over dit Vergaderarrangement in Noordwijk klik hier of bekijk hier nog meer opties voor een meerdaagse vergadering.

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl