Menu
Erop uit met collega's

Top 3 Personeelsuitjes in Den Haag

Den Haag is de koninklijke hoofdstad van ons land en de stad van de regering en het parlement. Tevens is Den Haag de hoofdstad van de provincie Zuid-Holland. Met het Binnenhof, Mauritshuis, het Gemeentemuseum en de gebouwen van H.P. Berlage is Den Haag zeker het bezoeken waard. Ontdek Den Haag samen met uw collega’s door middel van een leuk bedrijfsuitje door de stad.

Zie hier de Top 3 Personeelsuitjes in Den Haag

  1. Speel het Mollenspel met uw team in Den Haag
  2. Culinair groepsuitje in de hofstad – Walking Dinner Den Haag
  3. Storytrail – Stadswandeling met een verhalenverteller

Bent u al bekend in Den Haag? Bekijk dan eens de mogelijkheden voor een Dagje weg of Avondje uit in Rotterdam.

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl