Menu
Vergaderen

Top 5 Vergaderen op de Veluwe

Het veelzijdige en afwisselende landschap van de Veluwe geeft uitstekende inspiratie om elkaar in dit bosrijke gebied te ontmoeten voor een vergadering, brainstormsessie, training of productpresentatie. Wilt u op de Veluwe vergaderen dan kunt u kiezen uit zeer uiteenlopende locaties. Van villa tot kasteel en van hotel tot sportieve locatie. Ik heb een 5-tal top congres- en vergaderlocaties waar u in alle rust en prachtige natuur vorm kunt geven aan succesvolle bijeenkomsten.

Bekijk hier onze top 5 Vergaderen op de Veluwe

  1. 32-uurs onbezorgd en inspirerend vergaderarrangement op de Veluwe
  2. Bijzondere Vergaderlocatie aan rand van Nijkerk op de Veluwe
  3. 8-uurs congresarrangement in centraal Nederland
  4. 8 uurs conferentie arrangement op de Veluwe
  5. 8 uurs congresarrangement op de Veluwe

Dit is slechts een kleine greep uit het totale aanbod van Veluwe locaties en aanbiedingen die ik u kan aanbieden. Neem gerust eens een kijkje in het totale aanbod Vergaderen op de Veluwe en wij maken graag een passende offerte voor u. Bellen kan uiteraard ook en wel gratis op 0800 – 7807807.

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl