Menu
slagharen featured foto / Slagharen main headlines

Groepen – Gezellig met z’n allen!

Op zoek naar een originele setting voor een feest, een bruiloft, een uitstapje met de vereniging of een familiedag? Of gewoon met een grote groep vrienden en vriendinnen voordelig naar Attractie- & Vakantiepark Slagharen?

Kom dan naar Attractie- & Vakantiepark Slagharen!
Geniet met z’n allen van de meer dan 40 attracties voor jong en oud, de wervelende shows, de live acts en de zwembaden. Maak het uitje tot een compleet feest met één van de smakelijke menu’s. Attractie- & Vakantiepark Slagharen beschikt het park over vele (thema-) restaurants waar overheerlijk in groepsverband gegeten en gefeest kan worden.

Naast de vele mogelijkheden, denkt Attractie- & Vakantiepark Slagharen graag met je mee om een arrangement op maat samen te stellen. Klik hier voor groepsuitjes in Atractie- & Vakantiepark Slagharen. Neem voor meer informatie of het aanvragen van een offerte contact op via 0800-7807807.