Menu
Slagharen main headlines

En nu al voorpret….

Wie droomt er nou niet van om in een attractiepark te wonen? Als je ’s morgen wakker wordt, stap je niet in de auto of op de fiets, maar in de achtbaan of de wildwaterbaan!

In Attractie- & Vakantiepark Slagharen kun je samen met je familie in een compleet ingericht vakantiehuisje, Yellowstone Chalet (Nieuw!) of Colorado verblijven. Slaap je liever als een heuse indiaan in een levensgrote wigwamtent? Ook dat kan. Er is zelfs een camping, zodat je met je eigen tent of caravan kunt komen. Tijdens je vakantie kun je zo vaak als je maar wilt in al jouw favoriete attracties en in de zwembaden.

Voor de kids is er in de weekenden en tijdens de (school)vakanties een leuke KidsClub. Maak bijvoorbeeld je eigen droomvanger, Indiaans Amulet of ga mee op speurtocht.