Menu
Slagharen main headlines

Vergaderen + een leuke activiteit

Wilt u een vergadering, meeting of andere zakelijke bijeenkomst organiseren? Combineer uw vergadering dan met een leuke of ontspannende activiteit. Als u voor of tussen het vergaderen door even uw hoofd leeg maakt ontstaan er vaak nieuwe frisse ideeën. Dit zorgt ervoor dat u daarna weer met frisse moed verder kunt gaan met vergaderen.

Ook kan het prettig zijn, om na het vergaderen met z’n allen een afsluitende activiteit te ondernemen. Zo kan er in informele sfeer nagepraat worden over hetgeen dat besproken is en kan men elkaar bovendien op een andere manier leren kennen.

Attractie- & Vakantiepark Slagharen biedt 4-uurs, 8-uurs, 12-uurs, 24-uurs en 32-uur arrangementen die u kunt combineren met een activiteit naar keuze. Een outdoor break of een rondleiding. In Attractie- & Vakantiepark Slagharen bent u voor zakelijke arrangementen ook aan het juiste ardres!

Ontdek hier welke activiteiten u kunt combineren met uw vergaderarrangement bij het veelzijdige Slagharen.