Menu
slagharen featured foto / Slagharen main headlines

Arrangementen – een greep uit de vele mogelijkheden…

Familie- of gezinsdag
Attractie- & Vakantiepark Slagharen is het gezelligste familiepark voor jong en oud. Geniet van een (ont)spannende dag uit of een heerlijke (korte) vakantie. Gedurende uw verblijf heeft u onbeperkt toegang tot meer dan 40 attracties, wervelende shows en zwembaden.

Bedrijfsfeesten of relatie evenementen
Gezellig met uw werknemers of zakelijke relatie een dagje of avondje uit naar Attractie- & Vakantiepark Slagharen? Een motiverende kick-off, een gezellige feestavond of een zakelijke bijeenkomst? U organiseert het allemaal in de sfeervolle zalen en in de inspirerende ambiance van Attractie- & Vakantiepark Slagharen!

Thema arrangementen
Attractie- & Vakantiepark Slagharen beschikt over verschillende (thema-) restaurants waar overheerlijke lunches en buffetdiners worden geserveerd en gefeest kan worden tot maximaal 1500 personen.

Vergaderarrangementen, presentaties, workshops en trainingen
Houd uw zakelijke bespreking, presentatie, workshop of training in een originele omgeving! De speciale V.I.P.- zaal is volledig uitgerust met professionele beeld- en geluidsapparatuur. De koffie en thee staat voor u klaar!

Events
Voor grootschalige activiteiten beschikt Attractie- & Vakantiepark Slagharen over een evenemententerrein van 4 ha. Uiteraard kan dit alles op maat met diverse spectaculaire entertainmentfaciliteiten worden aangevuld.
Neem voor meer informatie contact op via 0800-7807807.