Menu
Erop uit met collega's

Geweldig Bedrijfsuitje in Noord-Holland – Koken en Zeilen aan boord van een Klipper

Bereidt uw eigen exclusieve maaltijd onder de professionele begeleiding van onze Italiaanse kok Gigi. Aan het eind van de dag gaat u voor anker om van de eigengemaakte lekkernijen te genieten in een bijzondere omgeving. Afvaart met de klipper vanuit vestingstad Muiden.

Dagarrangement
10:00 Ontvangst aan boord door de bemanning en de kok met koffie en huisgebakken taart. Aansluitend vertrek uit Muiden richting het IJsselmeer. Onderweg gaat u onder begeleiding van de kok aan de slag met het bereiden van de middagmaaltijd en de lekkernijen voor bij de borrel. Ingrediënten zijn al aan boord en u werkt in een uitgebreide horecakeuken.
13:30 Op een rustige plaats gaat het schip voor anker en kunt u genieten van de bijzondere maaltijd en een bijpassende wijn.
14:30 Het schip gaat weer ankerop en de zeilen worden gehesen voor het vervolg van de tocht.
16:00 Tijd voor de zelfbereide borrelhapjes.
17:00 U bent weer terug in de haven van Muiden.

Koken en Zeilen aan boord van een Klipper