Menu
Erop uit met collega's

Klassiek bedrijfsuitje met Kevers!

Altijd al in een klassieker willen toeren? Met onze fantastische keveruitjes en keverrally’s beleeft u een bijzonder bedrijfsuitje! Stap met collega’s, relaties of het voltallige personeel in de kever(s) en ga gezellig een dagje toeren in de Achterhoek of het mooie Twente.

In het gezellige plaatsje Lochem in de Achterhoek is het heerlijk tot rust komen. De omgeving biedt volop mogelijkheden om vanuit hier te starten en door de schitterende bosrijke Achterhoek te gaan toeren.
Voor alle informatie over de Klassieke keverrally kunt u hier meer lezen. Bent u Herbie tussen het Kever Legioen? Ga dan Kever rijden in de Achterhoek!

Een rally door Twente in één van de spraakmakendste auto ter wereld, de Volkswagen Kever. Aan de hand van een routebeschrijving wordt er een tocht gemaakt over schilderachtige landwegen en fraaie natuurgebieden. Uniek zijn de cabrio kevers, heerlijk met de wind door de haren en u kunt nog meer genieten van de prachtige omgeving.
Meer weten over de Klassieke Kever Tour door het mooie Twentse landschap! Hier leest u er alles over!

Christel Gieling
Zakelijk.nl