Menu
Erop uit met collega's

Top 5 Bedrijfsuitjes in Rotterdam

Op zoek naar een bedrijfsuitje in Rotterdam? Doe hier uw inspiratie op!

Dinnershow Dinner & Dance – All-In Avondje uit in Rotterdam
“Het was super heel gezellig wat ik zeker een pluspunt vond dat je bij aankomst werd er al gelijk gezellig gezongen er viel geen stil moment Super!!!” Aldus S. Janssen

Uniek bedrijfsuitje in Rotterdam met de Zoo Experience in Diergaarde Blijdorp
Ervaar de dierentuin eens op een ‘unique’ manier! Wat dacht u van een bedrijfsuitje in Diergaarde Blijdorp in Rotterdam? De Zoo Experience is een echte aanrader als u de dierenwereld eens op een andere manier wilt ontdekken.

Uniek groepsuitje op het water – Rondvaart Dobberend Borrelen in Rotterdam
Varend door de indrukwekkende Rotterdamse haven, genietend van goed gezelschap, de adembenemende skyline van Rotterdam en lekkere hapjes en drankjes! Dat is een luxe Borrelvaart met de Tenders Rotterdam! Een ware belevenis voor uw personeelsdag of bedrijfsuitje!

All-in Themafeest aan boord – Rotterdams Geluk Dinnershow in Zuid-Holland
“Geweldige avond, muziek uitstekend, eten heerlijk. In tijden niet meer zo vermaakt.”

Personeelsdag in Rotterdam – World Port arrangement
Bekijk Rotterdam eens vanaf het water en laat u verrassen door verleden en heden in één van de grootste havens ter wereld! Met een vaartocht, een bezoek aan het wereldmuseum en dineren op een bijzondere locatie.

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl