Menu
Erop uit met collega's

Bedrijfsfeest op partyschip MS. Helena in Sneek

Samen met uw collega’s kunt u genieten van een gezellig bedrijfsfeest of borrel op vrachtschip MS Helena. Laat u verrassen door deze unieke locatie op het water.

MS. Helena is een verbouwd 30 meter lang vrachtschip. Het vroegere ruim is verbouwd tot een grote ruime verblijf- en feest ruimte.

Met zijn stijlvolle ruim kunt u op de Helena uw ideale bedrijfsuitje organiseren. De Helena beschikt over een overdekt terras met in het midden een authentiek Skutsje zwaard, hieromheen kunt u gezellig zitten bij zowel mooi als slecht weer. Vanaf het terras is ook ook het zonnedek goed te bereiken. Op het dek staan 2 parasols waar u in de zomerdagen heerlijk kunt genieten van het zonnige weer.

Bedrijfsfeest op partyschip MS. Helena in Sneek