Menu
Nieuwsberichten

Actief bedrijfsuitje in de Achterhoek

Een actief bedrijfsuitje in de natuur dagje uit in de buitenlucht doet iedereen goed! Voor actieve maar ook inspirerende events in de natuur zoekt, vindt en boekt u hier uw event. Uw bedrijfsfeest of bedrijfsuitje in de Achterhoek. Geniet en begin hier, echt uit in de Achterhoek

Wordt het hoog tijd voor teambuilden, de neuzen dezelfde kant op of gewoon weer eens even met elkaar de zaken doorspreken? Boek dan een sportief middagprogramma

Actief in de tijd is een afwisselend en actief programma, solexen, de vechtsport schermen, maar ook de Highland games waar u de strijd aangaat in teams. En dit alles in de mooie bossen in de Achterhoek.

Kijk hier voor meer arrangementen in de Achterhoek

Actief in de tijd is een afwisselend en actief programma, solexen, de vechtsport schermen, maar ook de Highland games waar u de strijd aangaat in teams. En dit alles in de mooie bossen in de Achterhoek.