Menu

TOP 3: Actieve Bedrijfsuitjes

Op zoek naar een leuk en actief bedrijfsuitje? Bekijk deze 3 tips voor een extra leuk uitje.

Wintersport dagarrangement – Personeelsfeest in Winterberg

Een super leuk, spectaculair, goed georganiseerd en betaalbaar personeelsfeest in Winterberg organiseren? Zoek niet verder, dit is een TOP feestje! Wij organiseren een leuke, complete dag, geheel verzorgd van vertrek tot thuiskomst. ( een weekendje winterberg ? )

Origineel Giethoorn arrangement – Bedrijfsuitje met varen, eten en VR-game

Op zoek naar een origineel bedrijfsuitje naar Giethoorn. Combineer het ouderwetse varen met het ons nieuwe VR-Game. Onze programma is geschikt voor jong en oud. Maak kennis met ons Burgers en Grill restaurant in het centrum van Giethoorn, de ideale startlocatie voor jullie bedrijfsuitje.

Actief bedrijfsuitje op de Veluwe – Bowlen, Buggy en Quadrijden

Is het tijd voor een actief teamuitje? Zoek dan niet verder! Met dit actieve arrangement gaat u buggy en quad rijden, bowlen en aansluitend lekker barbecueën.

Op zoek naar nog meer Teamuitjes?