Menu

TOP 3: Actieve Bedrijfsuitjes

Op zoek naar een leuk en actief bedrijfsuitje? Bekijk deze 3 tips voor een extra leuk uitje.
Ga lekker toeren in een 2CV, liever een spannende moord spel of toch boeren buitenspelen.

Toeren met eenden vanuit Amersfoort of vanaf uw locatie!
Heerlijk een dagje toeren met z’n allen, dat is een groot feest. Dit is een activiteit dat voor een zeer breed publiek leuk is. Van jong tot oud, mannen en vrouwen, dik of dun, deze activiteit is voor iedereen geschikt! Een verrassend uitje voor uw collega’s.

Moorddadig Giethoorn – gezellig personeelsuitje in het Venetie van het Noorden
Samen met uw team een moord oplossen en ’s avonds genieten van een heerlijk diner. Wij bieden u een volledig verzorgd programma met Moorddadig Giethoorn.

Teambuilding op de Veluwe met Boeren Buitenspelen
Gezellige teambuilding op de Veluwe met de Boeren Buitenspelen van Boer Gijs. Er staan voor u allerlei creatieve en knotsgekke spellen klaar. De teamdag sluiten we af met een Wild Wild West Farm buffet.

Op zoek naar nog meer actieve bedrijfsuitjes?