Menu
slagharen midden headlines

Spannend & betaalbaar groepsuitje

Een gezellig, spannend en betaalbaar groepsuitje. Ideaal voor een familiedag, vrijgezellenfeest en voor groepen.

Bent u op zoek naar een spannend en origineel groepsuitje voor een vrijgezellendag, familiedag of gewoon gezellig met een groep vrienden? Met het Looping Star, Goldmine, Zwunka arrangement of één van de andere arrangementen bent u de hele dag onder de pannen.

Geniet met z’n allen van de meer dan 40 attracties voor jong en oud, de wervelende shows, de live-acts en de zwembaden. Maak het uitje tot een compleet feest met één van de smakelijke menu’s. Attractie- & Vakantiepark Slagharen beschikt over vele (thema-) restaurants waar overheerlijk in groepsverband gegeten en gefeest kan worden.

Klik hier voor de leukste groepsuitjes bij Slagharen!