Menu
slagharen midden headlines

Geniet met het gezin van een dag vol (ont)spanning

Heeft u zin er met het gezin een dagje gezellig op uit te gaan? Wat is er dan leuker voor de kids dan een dagje pretpark? Ga naar Attractie- & Vakantiepark Slagharen!

Op zoek naar een originele setting voor een feest, een bruiloft, een uitstapje met de vereniging of een familiedag? Of gewoon met een grote groep vrienden en vriendinnen voordelig naar Attractie- & Vakantiepark Slagharen?

Geniet met z’n allen van de meer dan 40 attracties voor jong en oud, de wervelende shows, de live-acts en de zwembaden. Maak het uitje tot een compleet feest met één van de smakelijke menu’s. Attractie- & Vakantiepark Slagharen beschikt over vele (thema-) restaurants waar overheerlijk in groepsverband gegeten en gefeest kan worden.

Klik hier voor een dag vol spanning en ontspanning in Attractie- & Vakantiepark Slagharen!