Menu
Erop uit met collega's

Grottentocht – Bedrijfsuitje in Valkenburg

Een spannende, avontuurlijke en gezellige doolhoftocht in de mergelgrotten. Deze tocht zit vol met verrassingen en opdrachten. Samen met uw groepje gaat u op pad in de labyrintachtige mergelgangen. U gaat op zoek naar nieuwe opdrachten en hindernissen zoals een bootoversteek, oriëntatieopdrachten en andere verrassende problemen en puzzels.

Steeds meer bedrijven en personeelsverenigingen informeren naar programma’s die weliswaar sportief en recreatief zijn, maar toch een zinvolle betekenis dienen te krijgen. Saamhorigheid als teambuildingsaspect is bijvoorbeeld een belangrijke invulling. Ook wordt er af en toe een competitie-element ingebracht. Dergelijke programma’s worden regelmatig door ASP Adventure verzorgd en tegen een geringe vergoeding kunnen wij uw speciale wensen in het programma verwerken.

Grottentocht – Bedrijfsuitje in Valkenburg