Menu
Erop uit met collega's

Samen met Collega’s een avondje Live Televisie beleven! – Uniek Teamuitje

Altijd al eens een live uitzending bij willen wonen. Wij bieden u deze unieke kans! Een compleet avondje uit met 2 live uitzendingen. De wereld draait door en Pauw & Witteman!

De gehele avond staat de groep onder begeleiding van een professionele gids. Deze gezellige gastheer en entertainer kent alle ins en outs van de televisiewereld en kan daar bovendien avondvullend over vertellen, op een bijzonder leuke, aangename manier. Anekdotes, geheimen van het vak, allerlei weetjes over programma’s en presentatoren: hij draait er zijn hand niet voor om. Gedurende de hele avond kunt u bij hem terecht voor een vraag of verzoek. Bovendien doet hij continu zijn best om de hele groep een leuke, leerzame, gedenkwaardige en bovendien gezellige avond te bezorgen!

Samen met Collega’s een avondje Live Televisie beleven! – Uniek Teamuitje