Menu
Nieuwsberichten

De nieuwe gratis glossy voor secretaresses – PA.NL

PA.NL is het nieuwe glossy magazine van DIRECTIESECRETARESSE.NL. Het magazine is bedoeld voor (directie) secretaresses, management assistenten, office managers, personal assistants en alle andere management ondersteuners.

PA.NL biedt een mooie combinatie van zakelijke informatie voor de secretaresse, als ook nieuwtjes en tips voor u als vrouw in uw vrije tijd.

Er wordt aandacht besteed aan het organiseren van zakelijke bijeenkomsten buiten de deur, als vergaderingen en congressen, maar ook personeelsfeesten. Daarnaast vindt u er de leukste relatiegeschenken en ook beauty & wellness, romantiek en de leukste vrijetijds bestedingen.

PA.NL wordt gratis verspreid onder de doelgroep.

Vraag uw eigen PA.NL hier gratis aan!