Menu
Erop uit met collega's

Bedrijfsuitje tip in Overijssel – Happy Summer Event?

Zin in een teamuitje met uitdaging, een sportief karakter maar vooral ook een gezellig dagje uit? Los met uw team de opdrachten op of geniet van een leerzame workshop. Een leuk, leerzaam en gezellig bedrijfsuitje in Enter, centraal gelegen in Overijssel op het prachtige Landgoed Het Rheins.

Een bedrijfsfeest organiseren hoeft niet moeilijk te zijn, kies voor het Happy Summer Event. Een volledig verzorgde middag en avond voor een vaste prijs. U heeft de mogelijkheid om één of meerdere “pack’s” toe te voegen (afhankelijk van aantal personen). U kunt kiezen uit het sportieve “sports pack” het recreatieve “chill pack” of gaat u lieveriets op wielen doen met het “rally pack”.

Ook zin in een teamuitje met uitdaging?