Menu
Erop uit met collega's / Workshops

Creëer uw eigen bedrijfscommercial! – Rotterdam

In uw op maat gemaakte commercial (in een brainstorm komen we gezamenlijk tot een origineel onderwerp) laten we de creativiteit van uw medewerkers de vrije loop. Maar waar beginnen we bij het maken van een commercial? En hoe starten we het creatieve proces? Geen zorgen; wij helpen u vandaag graag op weg. Uw business zal na vandaag een grotere winst opleveren!

Uw commercial betekent dan ook dat u vandaag beslist hoe en wat de inhoud van uw eigen bedrijfsfilm gaat worden. Dit houdt in: de film/commercial valt geheel onder uw verantwoording: het script, het “story-board”, de registratie, het filmen en het geluid vastleggen. Maar ook additionele en daarom zeker niet minder onbelangrijke onderwerpen zijn van essentieel belang. Dus een geschikte filmset tot en met het kiezen van de juiste attributen en make-up zijn onderdelen van de totstandkoming van uw eigen exclusieve tv-commercial. Alles is aanwezig. Aan u de beslissing waar gebruik van te maken.

Bedrijfsuitje Rotterdam?