Menu
Erop uit met collega's

Het Giethoorn Totaal arrangement – Teambuilden en Feesten

Een totaalarrangement om samen met collega’s of relaties giethoorn en haar vele mogelijkheden te ontdekken. Tijdens dit arrangement geniet u naast diverse activiteiten ook van heerlijke culinaire hapjes en gerechten en sluit u de dag af met een spetterend feest.

In het hartje van het mooie waterdorp Giethoorn vindt u De Rietstulp, een sfeervol restaurant waar het goed vertoeven is. De gemoedelijke sfeer, nostalgische uitstraling en voortreffelijke keuken staan daar garant voor. Naast de diverse mogelijkheden voor à la Carte en koffietafels verzorgen wij ook feesten.

Restaurant de Rietstulp is het hele jaar geopend en biedt het hele jaar passende arrangementen. Dus ook in de winter kunt u bij ons terecht.

Komt u ook naar Giethoorn?