Menu
Cadeaubon

Bedrijfscadeaubon – altijd feest!

De Bedrijfscadeau bon is een product van Businessbookers.nl. BusinessBookers is inmiddels 10 jaar actief in de bedrijfsevenementen branche en heeft een fantastisch aanbod zakelijke en recreatieve arrangementen door heel Nederland.

Bedrijfscadeaubon is ontstaan dankzij de vele verzoeken van klanten.

Altijd feest!
Met de Bedrijfscadeau “vrijetijds” bon is het altijd feest! Deze bon is voor ieder feestmoment en kan worden ingewisseld voor een arrangement naar keuze. Met deze bon ontvangt u “korting” op diverse geselecteerde arrangementen.

U kunt kiezen uit de volgende thema’s:
1. Wellness
2. Sportief
3. Family time
4. City Experience
5. Weekendje weg
6. Romantiek
7. Dagje uit
8. Culinair
9. Exclusief

De bon is verkrijgbaar vanaf een bedrag € 35,-. De bon wordt in Nederland in een blanco envelop per post bezorgd. Het tegoed blijft 2 jaar geldig en dient in zijn geheel besteed te worden.

Klik hier voor meer informatie over de Bedrijfscadeaubon van Businessbookers.