Menu
Cadeaubon / Cadeaus / Nieuws / Nieuwsberichten

De nieuwe Relaxbon is er! Het eindejaarsgeschenk van 2009!

Met de Relaxbon geef je een cadeau voor optimale ontspanning aan bijvoorbeeld je partner, vriend(in), familielid of collega. Wil je iemand eens lekker in het zonnetje zetten dan kan dat met de Relaxbon. Ook als Kerstgeschenk is de Relaxbon een echte aanrader.

Fijn om te krijgen, leuk en origineel om te geven!
Met deze bon krijgt de bezitter korting op een heerlijk beautyarrangement naar keuze, al dan niet met overnachting. Via Relaxbon.nl worden tal van arrangementen aangeboden die met de bon geboekt kunnen worden. Je hebt de keuze uit 4 thema’s. Een beautydag, beautyweekend, thermen of alleen sauna bezoek. Gegarandeerd voor ieder wat wils en daarom ook een succesvol cadeau om te geven.

Duidelijk, snel en veilig bestellen op Relaxbon.nl
De Relaxbon is al te bestellen vanaf € 35,=. De waarde bepaalt u zelf. Het tegoed is maar liefst twee jaar geldig en wordt in mindering gebracht op het totaalbedrag van het gekozen arrangement. Binnen drie werkdagen na ontvangst van de betaling wordt jouw bestelling per post verstuurd. De nieuwe Relaxbon is leverbaar vanaf eind november 2009.

Kijk en bestel jouw bon op Relaxbon.nl

Dit artikel is terug te vinden in PA.NL Magazine – nummer 1 – najaar 2009.


relaxbon open