Menu
Cadeaubon

Hét eindejaarsgeschenk van 2010!

Met de Relaxbon geeft u een cadeau voor optimale ontspanning aan bijvoorbeeld uw partner, vriend(in), familielid of collega. Wilt u iemand eens lekker in het zonnetje zetten dan kan dat met de Relaxbon. Ook als Kerstgeschenk is de Relaxbon een echte aanrader.

Fijn om te krijgen, leuk en origineel om te geven
Met deze bon krijgt de bezitter korting op een heerlijk beautyarrangement naar keuze, al dan niet met overnachting. Via Relaxbon.nl worden tal van arrangementen aangeboden die met de bon geboekt kunnen worden. U heeft de keuze uit 4 thema’s. Een beautydag,beautyweekend, thermen of alleen sauna bezoek. Gegarandeerd voor ieder wat wils en daarom ook een succesvol cadeau om te geven.

Duidelijk, snel en veilig bestellen op Relaxbon.nl
De Relaxbon is al te bestellen vanaf € 35,=. De waarde bepaalt u zelf. Het tegoed is maar liefst twee jaar geldig en wordt in mindering gebracht op het totaalbedrag van het gekozen arrangement. Binnen drie werkdagen na ontvangst van de betaling wordt uw bestelling per post verstuurd.

Kijk en bestel uw bon op Relaxbon.nl