Menu
Erop uit met collega's

Verrassend bedrijfsuitje in Nijmegen

Verrassend bedrijfsuitje in Nijmegen
Nijmegen is geschikt voor iedereen! Bezoek een van de vele musea, het Kronenburgerpark, de Waalkade met vele (eet)cafe’s met terrassen, de oudste winkelstraat de Lange Hezelstraat, de Sterrenwacht, de Nijmeegse Vierdaagse, het relaxoord Sanadome en geniet van een heerlijk diner in een van vele restaurants of de pannekoekboot. Ook zijn de vele fiets- en wandelroutes zeker de moeite waard.

In Nijmegen zijn er vele soorten uitjes te doen. Wat dacht u van een Mystery Tour door de stad? Of toch liever een Stadsmonopoly? Nijmegen heeft het allemaal! Op zoek naar een geschikt bedrijfsuitje? Ontdek de stad en geniet van culinair Nijmegen met het Walking Dinner of speel het Mollenspel om de teamspirit te versterken.

Kortom, Nijmegen staat bol van de mogelijkheden. In plaats van een bedrijfsuitje kunt u ook uw bedrijfsfeest organiseren in Nijmegen. Klik eens hier voor alle mogelijkheden voor uw bedrijfsfeest in Nijmegen.

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl