Menu
Vergaderen

Vergaderen in Amsterdam Zuid – 8-uurs vergaderarrangement

Met 17 multifunctionele meetingruimtes welke in totaal 900 vierkante meter beslaan zijn er vele mogelijkheden voor een succesvol evenement, congres of vergadering.

Faciliteiten
Met 17 multifunctionele meetingruimtes welke in totaal 900 vierkante meter beslaan zijn er vele mogelijkheden voor een succesvol evenement. Na een intensieve dag kunnen de gasten ontspannen in de sauna, stoombad of solarium of dineren in het restaurant van het hotel. Overnachten is mogelijk in een van de 213 moderne kamers welke van alle faciliteiten zijn voorzien.

Bereikbaarheid
Het centrum van Amsterdam is goed te bereiken met het openbaar vervoer en de snelweg is gemakkelijk te bereiken waardoor u binnen 15 minuten op Schiphol Airport bent.

Lees hier wat er in dit 8-uurs arrangement inbegrepen zit.

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl