Menu
Vergaderen

Review-tip: 32-uurs Vergaderarrangement inclusief Bowlen en Steengrillen

Bij intensief vergaderen hoort natuurlijk ook ontspanning. Wat is nu leuker dan na een lange dag intensief vergaderen gezellig met elkaar aan tafel zitten om te eten en daarna alle spanning eruit gooien op een van onze 10 bowlingbanen. Maak nu gebruik van deze speciale aanbieding

“Onze 2-daagse meeting in Hotel Carlton De Brug Mierlo is succesvol geweest, mede dank zij de goede serviceverlning van het hotel. Het was ook heel handig dat de workshopzalen en de plenaire zaal bij elkaar op één verdieping waren, waardoor wisseling van de workshops soepeltjes verliep. Het steengrillen en bowlen / bar was ook goed geregeld. Het enige minpuntje zijn de hotelkamers, die zijn duidelijk aan een opfrisbeurt toe.” Aldus R. Rotteveel

Bekijk hier het 32-uurs Vergaderarrangement inclusief Bowlen en Steengrillen

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl