Menu
Vergaderen

Vergaderen aan het Water in Noord-Holland

Vergaderen aan het water in Noord-Holland geeft uw vergadering een hele nieuwe dimensie. Wij hebben een prachtige Rietgedekte designvilla met buitenterras aan het water, een Unieke locatie op het Forteiland IJmuiden en een Zeilboot waar u uw vergadering door kunt brengen.

“Forteiland van IJmuiden is een uitstekende lokatie voor een offsite. * Goed georganiseerd door PBN en Business Bookers * Klantvriendelijke en vaardige medewerkers * Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding * Zeer fraaie en authentieke lokatie” – Forteiland IJmuiden

Bekijk hier deze 3 Vergaderopties aan het water in Noord-Holland.

  1. Vergaderen bij een toplocatie aan de Loosdrechtse plassen
  2. Unieke vergaderlocatie in Noord-Holland – Forteiland IJmuiden
  3. Vergaderen en Zeilen op een botter in Noord-Holland

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl