Menu
Erop uit met collega's

Nieuwe show! – Mississippi Steamboat Night

Een avond om nooit te vergeten – Stelt u zich eens voor … U stapt aan boord van een koninklijk stoomschip. Het warme welkom door de bemanning, de prachtige entourage, de sfeervolle salons, de fonkelende lichtjes in de havens … het brengt u direct in de juiste sfeer.

Heerlijk varen, samen eten, met elkaar praten, ontspannen & netwerken, of feesten & flirten, maar vooral genieten van een perfecte begeleiding: het komt allemaal samen in de prachtige ambiance aan boord van onze partyboot.

Bij deze All-In dinnershow op het water in Rotterdam is inbegrepen:

  • Swingende thema avond van 19.30 tot 23.30 uur
  • Welkomstcocktail & trendy hapjes
  • Smaakvol koud en warm buffet en ijsdessert
  • Alle dranken van de nationale bar
  • Live muziek, presentatie en zang
  • Havencruise op stoom en gelegenheid tot dansen
  • Partypictures
  • Black Jack
  • Wervelende dansshows
  • Entertainment bij u aan tafel en in de salon

Lees hier meer over deze All-in dinnershow

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl