Menu
Vergaderen

Vergaderaanbieding in centrum Utrecht

In hartje Utrecht ligt La Vie, een locatie die zich uitstekend leent voor trainingen, vergaderingen en congressen. Centraal gelegen, op loopafstand van Utrecht CS, gesitueerd in winkel- en kantorencomplex ‘La Vie’ op de 4e t/m/ 6e verdieping met een openbare inpandige parkeergarage. La Vie biedt een prachtig uitzicht over de Domstad.

De zalen
La Vie Utrecht biedt een diversiteit aan ruimte; er zijn 40 zalen variërend in grootte en allemaal voorzien van daglicht. Er is ruimte voor zowel kleine als grote bijeenkomsten, van 2 tot 200 deelnemers.

Uitstekende Catering
Ontbijt, lunch, diner of borrel? Laat u verrassen door smaakvolle gerechten in ons sfeervolle restaurant op de zesde verdieping. Met prachtig uitzicht over Utrecht. Van lunchbuffet tot à la carte diner, chef-kok Martin en zijn keukenbrigade werken met dagverse producten die zeker bij u in de smaak zullen vallen.

Geniet van deze 8-uur vergader aanbieding met alles er op en er aan!

Met zakelijke groet,

Malou Reintjes
Zakelijk.nl