Menu
Vergaderen

Top 3 Goede vergaderlocaties in Noord-Holland

Op zoek naar een vergaderlocatie in Noord-Holland? Bekijk hier onze top-locaties.

2-daags vergaderarrangement aan het strand in Egmond aan Zee
Dit prachtige hotel ligt in het duingebied van Egmond aan Zee. Ideaal gelegen op 100 meter van het strand. Het hotel beschikt over 365 kamers en 33 zalen.
Lees meer over dit arrangement

Vergaderlocatie in Scheveningen op loopafstand van het strand
Vergaderen in Scheveningen in een locatie op loopafstand naar het strand, in een ongedwongen sfeer, kleinschalig en persoonlijke benadering staat voorop. Dat kan toch alleen maar een uitstekende meeting, training of andere zakelijke bijeenkomst worden?
Lees meer over dit arrangement

32-uurs vergaderarrangement in de Schoorlse duinen in Noord-Holland
Vergaderen in de Schoorlse duinen in Noord-Holland geeft inspiratie voor uw vergadering en deze vergaderlocatie verenigt het nuttige met het aangename. De ideale accommodatie voor succesvolle bijeenkomsten in een rustgevende en unieke omgeving.
Lees meer over dit arrangement

Of bekijk hier het gehele aanbod van Vergaderlocaties in Noord-Holland

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl