Menu
Vergaderen

Vergader TIP: Vergaderen op een kasteel in Limburg

Vergaderen op een kasteel in Limburg
Op zoek naar een locatie met de ambiance van vroeger met de techniek van nu. Alle facetten van dit landgoed, zoals de mooie zalen, de rust, de service en de verfijnde keuken zorgen ervoor dat vergaderen een waar genot wordt. Nieuwsgierig naar alle mogelijkheden? Bekijk hier de mogelijkheden voor vergaderen op een kasteel midden in Limburg!

Vergaderen op een kasteel

Bij dit 8-uurs vergaderarrangement wordt u voorzien van alle gemakken. U wordt ontvangen met koffie of thee en natuurlijk een stukje vlaai. Tijdens de vergadering bent u voorzien van koffie, thee en water. Na de ochtend kunnen jullie genieten van een uitgebreide lunch, met verschillende broodjes, een kop soep, een warm gerechtje en verschillende dranken. Daarnaast kunt u natuurlijk de gehele vergadersessie gebruik maken van de flip-over en het projectiescherm. Indien u niet de gehele dag wilt vergaderen, maar het gezelschap de mogelijkheid wil bieden elkaar op een andere manier te leren kennen, dan kunnen wij u diverse outdoor- en teambuilidingsactviteiten aanbieden. Dit is mogelijk op het landgoed zelf of in de nabije omgeving. Vergaderen op een kasteel in Limburg

Kamers & Zalen op het landgoed

Het landgoed beschikt ook over 24 hotelkamers. In combinatie met het op 4 km afstand gelegen zusterhotel beschikt het landgoed kasteel zelf over 100 hotelkamers. Het schitterende kasteel heeft vanaf 4 tot 150 personen een passende zaal voor u. De grote zalen zijn voorzien van airco en moderne communicatie- en presentatieapparatuur. Meer informatie over vergaderen op een kasteel in Midden Limburg? Bekijk dan hier dit 8-uurs vergaderarrangement op een Limburgs kasteel midden in Limburg! Ik help u graag verder met het organiseren van uw zakelijke bijeenkomst! Met vriendelijke groet, Jet Reijmer Businessbookers.nl Mail: reserveringen@businessbookers.nl Tel: 088-5405850