Menu
Vergaderen

Top 3 Vergaderen in Utrecht

Vergaderen in de stad Utrecht? Centraal gelegen en dus goed bereikbaar voor mensen uit alle delen van het land. Bekijk hier onze Top 3 Vergaderen in Utrecht.

Vergaderen in centrum Utrecht – 8-uurs vergaderaanbieding
In hartje Utrecht ligt La Vie, een locatie die zich uitstekend leent voor trainingen, vergaderingen en congressen. Centraal gelegen, op loopafstand van Utrecht CS, gesitueerd in winkel- en kantorencomplex ‘La Vie’ op de 4e t/m/ 6e verdieping met een openbare inpandige parkeergarage. La Vie biedt een prachtig uitzicht over de Domstad.

De zalen
La Vie Utrecht biedt een diversiteit aan ruimte; er zijn 40 zalen variƫrend in grootte en allemaal voorzien van daglicht. Er is ruimte voor zowel kleine als grote bijeenkomsten, van 2 tot 200 deelnemers. Lees meer

Centraal vergaderen in Utrecht
Deze vergaderlocatie is gelegen nabij het Centraal Station en op loopafstand van zowel het congresgebouw De jaarbeurs als het centrum van de stad. Park Plaza Utrecht is met zijn gunstige locatie, comfortabele faciliteiten en eersteklas service een van de beste hotels in Utrecht voor toeristen en zakelijke reizigers.

SPECIALE ACTIE: Boek uw volgende meeting bij deze vergaderlocatie en ontvang 10% korting op uw eindfactuur

Uitstekende Vergaderfaciliteiten
De 11 vergaderzalen van het hotel bieden ruimte voor tot wel 120 personen en hebben diverse faciliteiten zoals:

  • Draadloos internet
  • Airconditioning
  • Natuurlijk daglicht
  • Moderne audio/visuele apparatuur
  • Hulp van ons deskundige evenementenpersoneel
  • Inspirerende breaks

Ook kunt u gebruik maken van een board room, biedt het hotel diverse mogelijkheden tot private dining en is er een Business Centre beschikbaar.Door het hele hotel is gratis WiFi beschikbaar. Lees meer

Vergaderen in Utrecht – Moderne en goed bereikbare vergaderlocatie in Midden Nederland
De combinatie van het vergadercentrum, de foyer en de daktuin achter het vergadercentrum maakt het de ideale locatie voor vergaderingen, seminars, congressen en andere bijeenkomsten. Een moderne congres- en vergaderaccommodatie in het hart van Nederland, aan de rand van Utrech

Vergaderzalen
Congres- & Vergadercentrum Domus Medica beschikt over 19 congres- & vergaderzalen. De grootste zalen zijn onderling te combineren en dus multifunctioneel inzetbaar. Het grote auditorium biedt ruimte aan 350 gasten. De kleinste vergaderzalen zijn geschikt voor 2 tot 10 personen. Lees meer

Bekijk deze locaties in de stad Utrecht en alle andere vergaderlocaties in de provincie Utrecht op www.VergaderlocatiesinUtrecht.nl

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl