Menu
Erop uit met collega's

Leuk bedrijfsuitje op het water in Rotterdam

Rotterdam is de 2e stad van Nederland en ook de 2e haven ter wereld en de grootste van Europa. Het centrum van de stad is aan het begin van de 2e Wereldoorlog bijna volledig plat gebombardeerd. Na de oorlog is de stad weer opgebouwd en heeft het van alle Nederlandse steden, samen met Eindhoven de meest moderne look. Rotterdam, is een stad die anders is dan andere steden. Ontdek Rotterdam nu samen met uw collega’s tijdens een Leuk bedrijfsuitje op het water in Rotterdam.

Top 3. Leuk bedrijfsuitje op het water in Rotterdam

Rondvaart Rotterdam met De Tenders van het SS Rotterdam
Ooit bedoeld om passagiers van het ss Rotterdam naar de wal te vervoeren, kunt u nu met één van de Tenderboten de stad beleven zoals u die nog nooit heeft gezien. Lees meer over de SS Rotterdam

Personeelsdag in Rotterdam – sloepenspeurtocht op het water
Dit nieuwe programma is de enige speurtocht in Rotterdam die op het water plaatsvindt! U bestuurt de sloep zelf waarmee het varen een extra dimensie van de beleving is. Lees meer over deze sloepenspeurtocht

Uniek Groepsuitje op het water – Rondvaart en Borrelcruise in Rotterdam
Varend door de indrukwekkende Rotterdamse haven, genietend van goed gezelschap, de adembenemende skyline van Rotterdam … Deze borrelcruise en rondvaart is een ware belevenis! Lees meer over deze borrelcruise in Rotterdam

Bekijk bovenstaande bedrijfsuitje en andere bedrijfsuitjes in Rotterdam op BedrijfsuitjeRotterdam.nl

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl