Menu
Vergaderen

Top 3. Vergaderarrangenten op een landgoed

Stijlvol vergaderen op een landgoed? Zie hier onze top 3.

Stijlvol vergaderen in de koninklijke bossen van Lage Vuursche – 32 uurs arrangement
Meerdaags vergaderen op een mooie locatie midden in de koninklijke bossen van Lage Vuursche. De ideale omgeving voor een inspirerende meeting die uitgebreid kan worden met diverse activiteiten en outdoor breaks.

Vergaderen op een landgoed in Heemskerk – Noord Holland
Dit betoverende hotel in Heemskerk is gelegen op een uitgestrekt 13e-eeuws landgoed. Ideaal geschikt voor zakelijke bijeenkomsten. Van 4 uur tot meerdaagse vergaderingen of trainingen biedt deze prachtige locatie uitstekende faciliteiten.

Vergaderen op een prachtig landgoed in Driebergen-Utrecht- 8 uurs arrangement
Wanneer u optimaal resultaat uit uw bijeenkomst wilt halen, dan draagt de bijzondere ambiance van deze vergaderlocatie daar zeker toe bij. Hier vindt u rust, ruimte en inspiratie! Centraal in Nederland, dichtbij de A12 en toch ver van de bewoonde wereld.

Of bekijk hier het totaalaanbod van vergaderen op een Landgoed.

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl