Menu
Nieuws / Spel programma's / Stadsevenementen

Spannend Teamuitje in Utrecht – Da Vinci Code en Moordspel in de stad

Een bedrijfsuitje dat anders moet zijn dan alle andere uitjes die u heeft georganiseerd. Dan zit u goed met dit arrangement. U ontdekt de stad aan de hand van het spannende Da Vinci Code en het gave Lie Before You Die. Een uitje net even anders, maar met voor ieder wat wils.

Midden in het centrum van Utrecht staat een kluis. Deze kluis heeft een code. Kraak de code en……de verrassing is voor u!

In groepjes van maximaal 6 personen gaat u op pad in Utrecht. Met het mobieltje krijgt u verschillende coördinaten te zien, die wijzen waar uheen moet. Op de aangegeven plekken gaat u verschillende opdrachten uitvoeren en vragen beantwoorden. Maar let op, dit kan alleen als u op de juiste plek bent!

Da Vinci Code en Moordspel in de stad