Menu
Erop uit met collega's

Spannend Teamuitje in Utrecht – Da Vinci Code en Moordspel in de stad

Een bedrijfsuitje dat anders moet zijn dan alle andere uitjes die u heeft georganiseerd. Dan zit u goed met dit arrangement. U ontdekt de stad aan de hand van het spannende Da Vinci Code en het gave Lie Before You Die. Een uitje net even anders, maar met voor ieder wat wils.

Midden in het centrum van Utrecht staat een kluis. Deze kluis heeft een code. Kraak de code en……de verrassing is voor u!

In groepjes van maximaal 6 personen gaat u op pad in Utrecht. Met het mobieltje krijgt u verschillende coördinaten te zien, die wijzen waar uheen moet. Op de aangegeven plekken gaat u verschillende opdrachten uitvoeren en vragen beantwoorden. Maar let op, dit kan alleen als u op de juiste plek bent!

Voor elke opdracht die u goed uitvoert, krijgt u een cijfer. Blijf dus scherp en werk goed samen!Alle opdrachten goed uitgevoerd? Ren dan zo snel mogelijk naar het beginpunt. Het eerste team dat de kluis bereikt, mag de kluis kraken.
Zal de code kloppen…?

Spannend Teamuitje in Utrecht