Menu
Actief & adventure / Erop uit met collega's

Business Class – Vliegen en dineren met uw collega’s

Het Business Classarrangement is het ideale arrangement als u op zoek bent naar een wervelend bedrijfsuitje met een combinatie van een onvergetelijke belevenis met een culinaire aanvulling!

Indoor Skydive Roosendaal is het eerste en enige indoor skydivecentrum in de Benelux. Wij maken het voor jong en oud mogelijk om zelfstandig te indoor skydiven vliegen op de kracht van wind. Het ultieme gevoel van vrijheid waar skydivers voor uit een vliegtuig springen, kan iedereen ervaren in onze verticale windtunnel. Bij Indoor Skydive Roosendaalbent u onder begeleiding van professionals in een veilige en gecontroleerde omgeving. Deze unieke ervaring is veilig en voor iedereen toegankelijk.

Business Class – Vliegen en dineren met uw collega’s