Menu
Erop uit met collega's

Spannend bedrijfsuitje – Moorddiner op de Veluwe

Moorddadig groepsuitje op de Veluwe. Wie van uw collega’s speelt zijn/haar rol het beste en wie lost als eerste de moord op. Het wordt gespeeld tussen de gangen van het diner door, op deze manier geniet u optimaal van het spel en het diner.

Het moordverhaal dat centraal zal staan tijdens het spel is een verhaal welke te maken heeft met onze regio. Vooraf wordt digitaal een uitnodiging naar de organisator verstuurd, bedoeld voor de deelnemers.

Iedere deelnemer speelt een personage en is daarmee een verdachte, maar ook diegene die meehelpt de moord op te lossen. Deelnemers kunnen zich verkleden, hoeft niet. Niemand hoeft over acteertalent te beschikken.

Het verhaal wordt tussen de gangen gespeeld, zodat er optimaal van de maaltijd én het spel genoten kan worden. Aan het eind spreken alle deelnemers een vermoeden uit, waaruit zal blijken wie het bij het rechte eind heeft.

Tijdsduur moorddiner: gemiddeld 3 tot 3,5 uur. Uiteraard duurt de avond langer.

Bij het moorddiner is inbegrepen:

  • Ontvangst met glaasje Proscecco
  • Uitgebreid 3-gangen diner
  • Moordspel inclusief 2 professionele acteurs

Bekijk hier dit Spannende bedrijfsuitje – Moorddiner op de Veluwe

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl