Menu
Erop uit met collega's

Redactie TIP – Zeilavond van de Knar arrangement – zeiluitje vanuit Spakenburg

Vroegboek tip. Deze winter alvast een heerlijk zeiluitje boeken op de door u gewenste datum. Deze partner van ons heeft erg veel fans en is vaak snel volgeboekt. Pak uw kans dus en ervaar zelf de magische avond zeilen met een botter.

Een avondje zeilen met De avond van de Knar zeilaanbieding is een geweldige avond zeilen beleven. Zeilen met een botter op de voormalige Zuiderzee en genieten van een prachtige zeiltocht met collega’s.

Dit uitje heeft een gemiddelde beoordeling van 8,8. Een erg leuk uitje waarbij u gastvrijheid, kwaliteit en originaliteit kunt verwachten. Aanbevolen door boekers en de redactie van Zakelijk.nl.

Klik hier als u meer wilt weten over dit uitje of bel 0800 – 7 807 807 voor eventuele vragen.

Lees alle beoordelingen over Zeilavond van de Knar arrangement – zeiluitje vanuit Spakenburg.

Met recreatieve groet,

Christel Gieling
Zakelijk.nl