Menu
Erop uit met collega's

Origineel bedrijfsuitje – Creative Graffitiworkshop in Overijssel

Altijd al eens graffiti willen spuiten, zoals in de achterbuurten van New York City? Samen met je collega’s maak je een prachtig kunstwerk.

Voormalig landgoed en recreatief gebied
Geef je creativiteit een boost en maak kennis met deze hippe straatkunst! Tijdens deze workshop leer je alle basistechnieken en de ins en outs van het vak. Na een korte uitleg, ga je zelf aan de slag. Maak een meesterwerk voor op het kantoor met bijvoorbeeld het bedrijfslogo, een creatie voor school of een kunstwerk om thuis aan de wand te hangen. De graffitiworkshop is origineel, creatief en helemaal van deze tijd! Deze workshop is ook gericht als een vorm van teambuilding. Leuk als bedrijfsuitje met je collega’s!

Bij dit Origineel bedrijfsuitje – Creative Graffitiworkshop in Overijssel is inbegrepen:

  • Voorbereiding en organisatie
  • Deskundige begeleiding
  • Activiteit Graffiti spuiten
  • Huur terrein en vergunningen
  • Materialen
  • Duur programma ongeveer 2 uur

Klik hier en boek hier dit bedrijfsuitje al vanaf €22,50,- p.p of bekijk hier nog 235 bedrijfsuitjes in Overijssel!

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl