Menu
Erop uit met collega's

November en december tip: Diner en Comedy Show – Amsterdam

Het einde van het jaar kun je alle saaie restaurants overslaan. Vier je feestdagen of bedrijfsuitje in het Amsterdamse theater met vrienden, familie, collega’s, heerlijk eten en vooral heel veel gelach.

Bij de arrangement voor de maanden november en december is inbegrepen:

 • Kaarten voor de show.
 • 3-gangen diner:
 • Voorgerecht: 3 bereidingen van Noorse zalm; gemarineerde zalm, licht gerookte zalm en tartaar met créme van Avruga kaviaar en Amsterdams vet.
 • Hoofdgerecht: Tournedos van Waards rund met rode wijnsaus, gefrituurde sjalotjes, aardappelgratin en bundeltje van vergeten groente en haricots verts.
 • Dessert: Taartje van romige chocoladepraliné met meringueschuim en waterzooi van bosfruit en atsinacress.
 • Het vegetarische menu heeft als voor- en hoofdgerecht:
 • Carpaccio van Coeur de Boeuf tomaat, gepofte Romatomaatje en gemarineerde trostomaat met buffelmozzarella.
 • Canneloni van aubergine/bospaddenstoelen en quinoa met gerookte paprikasaus.
 • Drankjes arrangement met onbeperkt bier, wijn, fris, koffie en thee.

Het avond programma ziet er als volgt uit:

 • Vanaf 18:00 ben je welkom in onze prachtige Bar117.
 • Als jullie gezelschap compleet is brengt onze host jullie naar de feestelijk versierde zaal, waar een mooi gedekte tafel klaarstaat.
 • Tussen 18:30 en 20:30 (op zaterdag 18:00-20:00) serveren we het drie-gangen diner, bereid door top cateraar Van der Linde die bekend staat om hun kwalitatief hoogstaande, creatieve menu’s. Zij zijn de beste party & eventcateraar van 2014 en hoogstwaarschijnlijk ook die van 2015!
 • Om 20:30 ( op zaterdag 20:00) start de show gevuld met interactieve improvisaties, sketch comedy, muziek, video en social media. In het najaar zijn er verschillende Boom Chicago voorstellingen te zien, afhankelijk van de gekozen avond. New Kids on the Gracht wisselt af met Christmas Bonus en The Best of Boom 2016.
 • Om 22:15 is de voorstelling afgelopen, maar de avond beslist nog niet. Sluit af met een drankje (of meer) in Bar117 waar onze bartenders een lekker muziekje hebben opgezet en graag een heerlijke cocktail voor je maken.

Klik hier en boek dit feestelijke arrangement al vanaf €102,50 p.p. of bekijk hier het gehele aanbod van kerstborrels.

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl