Menu
Erop uit met collega's

Live cooking diner – avondje uit met uw groep voor Kerst

Wilt u dit jaar ook eens wat anders doen met de kerst? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij organiseren voor u de leukste kerstfeesten in het altijd gezellige Amsterdam. 

Kerst Kookgala
Bij aankomst is de sfeervolle locatie prachtig verlicht en geheel in kerstsfeer aangekleed. U waant zich even in een sprookje door de vele lichtjes, brandende kaarsjes en de met sneeuw bedekte kerstbomen.

Stijlvolle X-mas Cooking
U wordt ontvangen met een glas champagne. De avond vervolgt zich aan de chique opgedekte tafels. Leuk detail is dat de keukenbrigade te midden van de gasten het 4-gangen diner ‘live’ voor u bereidt. Iedereen kan zelf een kijkje nemen in de keuken en daarbij uitleg vragen aan de kok over de bereiding van het diner.

Uw X-mas Cooking is een stijlvolle, maar ook informele avond vol culinaire verrassingen en sprankelend entertainment.

Live cooking diner?