Menu
Erop uit met collega's

Casa’s Winter Wonderland voor uw kerst- of Nieuwjaarsborrel

De zomer is achter de rug en de herfst heeft net zijn intrede gedaan. Kijkt u ook alvast vooruit naar de feestdagen?

Dit is een mooie gelegenheid om uw personeel te trakteren op een gezellige kerst- of Nieuwjaarsborrel. Het terras van restaurant Circles wordt omgetoverd in een winter wonderland. Deze bijzonder sfeervolle locatie wordt aangekleed met vuurkorven, kerstboom, sfeervolle verlichting, houtblokken, gepaste versiering en verschillende marktkramen met onder andere koek & zopie.

Nodig uw collega’s of relaties uit!

Hotel Casa 400 Amsterdam biedt u de mogelijkheid om van 19 december t/m 14 januari 2012 uw collega’s of relaties een geslaagde avond te bezorgen.

Wij hebben een aantal speciale arrangementen voor u samengesteld.

Winter Wonderland?