Menu
Erop uit met collega's

Bedrijfsuitje stadswandeling met storyteller

Een Storytrail is een stadswandeling waarbij u niet met een gids maar met een verhalenverteller op pad gaat. De verteller brengt de geschiedenis van de stad tot leven met sagen en legenden. De prachtige oude binnenstad vormt uw decor.

De Storytrail is leuk voor jong en oud. Deze bijzondere stadswandeling wordt gehouden in diverse steden in Nederland en kan al geboekt worden vanaf 15 personen. Zie hieronder welke steden mogelijk zijn:

  • Utrecht: Amersfoort en Utrecht
  • Noord-Holland: Amsterdam en Haarlem
  • Zuid-Holland: Den Haag, Gouda, Leiden, Rotterdam en Schoonhoven
  • Noord-Brabant: Breda en Den Bosch
  • Flevoland: Dronten
  • Gelderland: Zutphen

Interesse in deze unieke storytrail, bekijk hem hier Storytrail – Stadswandeling met een verhalenverteller

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl