Menu
Erop uit met collega's

Nieuw: Zeildag met sportieve kajuitzeiljachten

Deze zeildag is een belevenis waar iedereen het nog vaak over zal hebben. Sportief dagje op het water, gezellig maar ook zeker uitdagend met een wedstrijdelement. Een onvergetelijke belevenis of u nu gaat zeilen met klanten, relaties of collega’s!

Beleef een onvergetelijke zeildag vanuit Wemeldinge, direct gelegen aan de Oosterschelde.Onder begeleiding van ervaren schippers vaart u zelf met uw team, relaties, klanten of collega’s op moderne, snelle kajuitzeiljachten.
Capaciteit per schip is 8-10 personen en kunnen we zijn bedrijfsevenementen tot 100 personen mogelijk.

Dit arrangement is inclusief:

  • Huur Zeiljachten voor een dagdeel van 4 uren
  • Schippers aan boord
  • Gebruik van reddingsmiddelen en zeilpakken
  • Foto’s worden gemaakt en zijn naderhand online beschikbaar

Voorbeeld Zeilprogramma van uw bedrijfsuitje of incentive op het water
Voor een bedrijfsuitje of incentive is zeilen een mooie combinatie. Met elkaar genieten van de rust en ruimte op de Oosterschelde, maar ook onderling de strijd aan gaan wanneer u kiest voor een regatta. De keuze is aan u.

Onze schippers zijn ervaren en dragen zorg voor uw veiligheid. Ervaring is niet vereist. Mocht het weer even iets minder zijn; aan boord zijn comfortabele zeilpakken aanwezig.

  • 14:00 – Inschepen op de schepen in Wemeldinge & instructie
  • 14:30 – Oefenen – in zeilen
  • 15:00 – Start regatta
  • 17:30 – Einde regatta
  • 18:00 – Van boord

Klik hier voor meer informatie over deze Zeildag met sportieve kajuitzeiljachten. Uiteraard hebben wij een veel groter aanbod met leuke zeiluitjes voor u en uw collega’s. Klik hier voor nog meer Zeilen met groepen

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl