Menu
Erop uit met collega's

Bedrijfsuitje met de Ultieme Friesland Beleving – Compleet dagje uit!

Wat is nou leuker dan een aantal van de Friese tradities zelf te ervaren! Beleef Friesland en zeil over de Friese meren op een traditioneel skûtsje, ga polstokspringen, oftewel Fierljeppen levert en ervaar de Friese sport Kaatsen. Dat allemaal in 1 dagje uit!

Friesland; de provincie met een eigen vlag en volkslied, heeft genoeg in petto om je een gehele dag te vermaken. Wat is er nou leuker dan een aantal van de Friese tradities zelf te ervaren! Zeilen over de Friese meren is natuurlijk het mooist op een traditioneel skûtsje. Fries polstokspringen, oftewel Fierljeppen levert de mooiste plaatjes op en lijkt makkelijker dan het is. Die andere Friese sport is Kaatsen en voor iedereen te leren.

Deze activiteiten gecombineerd met echte Beerenburg en de prachtigste Friese vergezichten en je weet zeker; Deze dag kan niet meer stuk! Oant sjen in Friesland.

Bedrijfsuitje Friesland?