Bedrijfsuitje in de Ardennen

Zin in een spannend avontuur in de Ardennen? Maak dan nu uw eigen programma zodat u het beste uit uw team haalt! Uiteraard maken we er naast de teambuilding een fantastisch bedrijfsweekend van om nooit meer te vergeten!

Bedrijfsuitje in de Ardennen?

 

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

  More Adventures

  5 tips die je helpen bij het vinden van een baan
  baan zoeken

  5 tips die je helpen bij het vinden van een baan

  Het is niet onbekend dat het niet altijd makkelijk is om aan een baan te komen. Veel bedrijven worden overspoeld met sollicitaties en hebben het haast voor het uitkiezen. Ben jij net afgestudeerd en op zoek naar een eerste baan? Of zoek jij om een andere reden een nieuwe baan? Dan kan het een hele uitdaging zijn. In dit blogartikel geven we je 5 tips om je kansen op een nieuwe baan te vergroten.  1. Het juiste visitekaartje Iedereen is op LinkedIn te vinden. Toch zijn er veel bedrijven die nog altijd om een cv vragen. Daarom is het goed om niet alleen aandacht te besteden aan je LinkedIn pagina, maar ook je CV up-to-date te houden.  De meeste CV’s bestaan uit een opsomming van opleidingen, vaardigheden en werkervaring. Toch is ook een CV de

  bedrijfsfeestje

  Trends bij Personeelsverenigingen

  Personeelsverenigingen bestaan al heel veel jaar. Het is een vereniging binnen een bedrijf waar u als werknemer van dit bedrijf lid van kunt worden. De personeelsvereniging is binnen veel bedrijven vooral bedoelt om de saamhorigheid te bevorderen. Zo worden er uitstapjes en feestjes georganiseerd, maar zorgen zij ook vaak ook voor een attentie wanneer iemand jarig of ziek is. Ook wanneer medewerkers een probleem ervaren, persoonlijk of op het werk, wordt er vaak ook even om raad gevraagd bij de personeelsvereniging. Deze taken horen al sinds jaar en dag bij het pakket van de personeelsvereniging. Dit wil echter niet zeggen dat de vorm de afgelopen jaren niet veranderd is. Daarom zijn we ook benieuwd welke trends zich voordoen binnen de personeelsvereniging binnen uw bedrijf en of dit trends zijn of dat het hier om blijvende