Menu
Feest

Bedrijfsuitje: Culinaire master class op de Veluwe

Een ervaring om nooit te vergeten! Een echte Italiaanse master class rondom de keuken van onze Chef. U werkt samen met de chef om zo uw favoriete gerecht(en) te maken.

Tijdens het bereiden krijgt u alle ins en outs te horen, welke ingrediënten en waarom ze worden gebruikt, welke soorten kwaliteiten en hoe je smaakcombinaties kunt maken om tot het gewenste eindresultaat te komen.

Het arrangement start om 11.00 uur met ontvangst en een introductie door de chef. Daarna bent u al kokende tot 14.00 bezig, en na een afsluitend woord van de chef gaat u gezamenlijk genieten van de bereide gerechten.

Dit culinaire arrangement op de Veluwe is inclusief

  • Ontvangst
  • Introductie chef
  • Master class Italiaans koken

Klik hier voor meer informatie over dit Bedrijfsuitje: Culinaire master class op de Veluwe. Of klik hier voor nog 31 Culinaire Bedrijfsuitjes!

Met culinaire groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl